Młodość+Uroda+Zdrowie z Kolagenem Rybim Colvita - kapsułki z kolagenem rybim+Algi+Witamina E

COLVITA jest wynikiem sensacyjnego wynalazku polskiej biotechnologii - czystego i naturalnego kolagenu uzyskanego ze skóry ryb. Jest suplementem diety i tzw. „nutricosmetic” w kapsułkach, zawierającym unikalny kompleks zamrożonego i utrwalonego kolagenu, ekstraktów z alg i witaminy E. Łańcuchy ludzkiego kolagenu zbudowane są z 20 aminokwasów. Tylko część z nich jest wytwarzana przez ludzki organizm. Resztę trzeba dostarczyć z jedzeniem. Jednak nie występują one zbyt często w naszej diecie, a nawet jeśli specyficzny rodzaj pokarmu je zawiera, aminokwasy te tracą wiele ze swojej wartości w wyniku przetwarzania termicznego. Suplementacja COLVITA to stały dopływ aminokwasów do komórek produkujących i obsługujących kolagen, które dostarczane są w formie niezmienionej i całkowicie naturalnej. Kolagen stanowiący 30% całkowitej masy białka ludzkiego, jest odpowiedzialny za ciągłą odnowę komórek ciała. Decyduje o sprężystości, jędrności i właściwym nawilżeniu skóry. Dla uzyskania jeszcze lepszego wyglądu skóry i maksymalnego poprawienia jej gęstości firma Colway stworzyła COLVITĘ, kapsułkę młodości.

    Colvita jest suplementem diety o unikalnym składzie. Uzyskany drogą liofilizacji (sublimacyjnego wymrażania wody) suchy, wysoko przyswajalny kolagen to podstawowy składnik przedstawionego suplementu. Komponenty Colvita występują w postaci wysoko przyswajalnych połączeń organicznych, dzięki czemu preparat stanowi synergiczne źródło składników odżywczych w tym kolagenu, witaminy E oraz jodu.  Dbając o Twoją młodość, skład COLVITY został uzupełniony algami (Fucus vesiculosus) o wysokiej zawartości jodu organicznego, potrzebnego do utrzymania właściwej struktury skóry.

 

Dodana również została witamina E pozyskiwana z ziaren, chroniącą najważniejszy bastion młodości i witalności – kod genetyczny komórek skóry DNA. COLVITA dostarcza organizmowi wszystkie składniki budulcowe kolagenu, a zatem także całej tkanki łącznej.

    Kolagen jest głównym białkiem strukturalnym przestrzeni pozakomórkowej w różnych tkankach łącznych, w tym w skórze właściwej oraz środkowej warstwie skóry, znajdującej się poniżej naskórka. Tkanka łączna skóry właściwej zapewnia wytrzymałość i elastyczność skóry poprzez formowanie matrycy złożoną z włókien kolagenu i elastyny, które są osadzone w kwasie hialuronowym i proteoglikanach. W rzeczywistości kolagen jest najbardziej obfitym białkiem w ludzkim ciele, stanowiąc od 25% do 35% zawartości białka całego ciała. Do dnia dzisiejszego opisano 29 rodzajów kolagenu, jednak ponad 90% kolagenu w organizmie ma od 1 do 5 typów, przy czym typ 1 jest najbardziej obfity.

Znalezione obrazy dla zapytania colvitaWraz z wiekiem zmniejsza się produkcja kolagenu w naszym ciele, co może skutkować pojawieniem się zmarszczek oraz zmniejszeniem gładkości i jędrności skóry. Dobrą wiadomością jest to, że oznaki starzenia się można spowolnić, jeśli zwiększy się całkowitą produkcję kolagenu w organizmie. Ponieważ kolagen nie może zostać wchłonięty przez skórę, formy farmaceutyczne i kosmetyczne zaczęły badania nad suplementami diety, które umożliwiają przyjmowanie kolagenu od wewnątrz, doustnie.

    COLVITA to całkowicie nowe podejście do problemu dbałości o tkanki zbudowane z kolagenu. Użytkownicy będą mogli przekonać się „na własnej skórze”, co zdziałać może suplementowanie jej „od wewnątrz”.

 

COLVITA jest ukoronowaniem prac biotechnologicznych nad grupą produktów pozyskanych z rybiego kolagenu, który zatrzymuje nasz dobry czas…  Już dwie tabletki dziennie, sprawiają, że skóra stała się gładsza i bardziej miękka. By promieniała blaskiem, była świetnie nawilżona, a pielęgnowana jednocześnie żelem kolagenowym i jego pochodnymi od zewnątrz – stała się także znacznie młodsza. Suplementacja ustroju preparatem COLVITA jest nieustającym odbudowywaniem swoistego magazynu aminokwasowego dla komórek wytwarzających i serwisujących kolagen.

    Zastosowany w COLVICIE  1 mg alfa-tokoferolu odpowiada aktywnością biologiczną mniej więcej 1 j.m. witaminy E zawartej w naturalnych pokarmach.  Witamina E była pierwszym specyfikiem jakiemu w XX w. przydano określenie "eliksiru młodości". Dodaje żywotności, witalności, energii, chęci do życia. Stymuluje syntezę kolagenu, poprawia wygląd skóry i chroni przed bezpłodnością. Najważniejszą funkcją biologiczną witaminy E jest ochrona organizmu przed niszczącym wpływem wolnych rodników. Wolne rodniki to reaktywne cząsteczki tlenu, które atakują prawie wszystkie składniki żywych tkanek.  Cząsteczka witaminy E reaguje z wolnymi rodnikami i przekształca je w obojętne, niegroźne substancje, które następnie zostają wydalone z organizmu wraz z moczem. Podczas tego procesu sama witamina E traci swą aktywność i dopiero dzięki reakcji z kwasem askorbinowym, czyli witaminą C, którą również zawiera nasz suplement COLVITA zostaje odtworzona aktywna postać tokoferolu. Ze względu na swoje właściwości przeciwutleniające witamina ta nazywana jest głównym "ochroniarzem" organizmu. Witamina E pomaga również w leczeniu dolegliwości skórnych. Jest pomocna w przypadku tzw. "plam starczych ", czyli przebarwień skóry pojawiających się u starszych osób głównie na dłoniach.

Tokoferol nie tylko zapobiega powstawaniu tych plam, lecz również w pewnym stopniu pomaga je usunąć.   Poza tym witamina E przyspiesza powstawanie   nowej tkanki   po oparzeniach  czy   innych zranieniach, a także chroni przed działaniem promieniowania UVB. Pomaga też zwalczać grzybicę.

    Czas upływa nieubłaganie. Zaawansowany wiek nie jest obojętny dla naszego organizmu. Jeśli chcesz zatrzymać młodość oraz wzmocnić swoje ciało, sięgnij po preparaty firmy Colway!